Instytut Zdrowia
i Kultury Fizycznej

Witamy

 

Witamy na stronie Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.  W naszej Katedrze realizowane są zajęcia dydaktyczne, prowadzimy współpracę naukową również z instytucjami zagranicznymi. Nasi pracownicy są autorami programów nauczania z zakresu szeroko rozumianej kultury fizycznej.

Obecnie trwa rekrutacja na studia I stopnia w roku akademickim 2014/2015. Drzwi uczelni są szeroko otwarte, dla wszystkich, którzy chcę studiować z wybitnymi sportowcami, mistrzami Europy i Świata w tym, z najpopularniejszymi zawodnikami przeglądu sportowego, jak: Beata Mikołajczyk, Natalia Maciukiewicz czy Adrian Zieliński.

W szczegolności zapraszmy na kierunki realizowane przez nasza katedrę:

Wychowanie Fizyczne: www.rekrutacja.wsg.byd.pl/

Turystyka i Rekreacja: www.rekrutacja.wsg.byd.pl/

Aktualności

7 października 2014Aktualne numery telefonów

  W związku ze zmianą siedziby Biura Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej do budynku K III piętro podaje aktualne numery telefonów:

 Pokój K 321

Dyrekcja Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej

dr inż. Dorota Łoboda

dr Aleksander Skaliy

Tel. 52 567 07 68 wew. 268

Data: 07.10.2014

Szczegóły
30 września 2014Uwaga! Zmiana lokalizacji bura Instytutu !

  W dniach 1 – 2 października Buro Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej zmienia swoją lokalizacje z budynku „M” do budynku „K” (III Pietro, pok. 322). W tym czasie mogą wynikać utrudnienia w komunikacji telefonicznej, za co przepraszamy. Osoby zainteresowane zapraszamy do bura w bud. „K”.

Dotychczasowe numery telefoniczne bura zostają aktualne

Tel. 52 567 07 01

Data: 30.09.2014

Szczegóły
28 lipca 2014Współpraca bez granic!

Współpraca bez granic!
WSG od kilku lat ściśle współpracuje z uczelniami zagranicznymi, w szczególności, aktywnie i skutecznie z uniwersytetami Europy Wschodniej. Być może z powodu terytorialnej i duchowej bliskości naszego narodu, coraz chętniej osoby z różnych krajów chcą odbyć kursy oraz szkolenie na uniwersytetach w Polsce.

Data: 28.07.2014

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia